Kadınlara Özel Boks Kursuyla Yaza Şimdiden Formda Girin

Yaza şimdiden formda ve fit girmek mi istiyorsunuz? Kadınlara boks kursu veren nezih bir boks salonu mu arıyorsunuz?

Boks salonları, fitness center’larda kaybettiğiniz motivasyonu yeniden bulmanızı sağlayacak. Kendinize olan güveninizi yeniden kazanmanıza yardımcı olacak ve üzerinizdeki hamlığı atmanıza sebep olacaktır.

Boks, uygulanan muhtelif antrenman programlarıyla yalnızca vücudunuzun üst kısmının değil, tüm kas gruplarınızın çalışmasına yardımcı olur. Yağ yakmanıza ve duruşunuzun iyileşmesini sağlar. Birkaç ayda sıkılaşacağınız için de sorunlu bölgelerinizin aynada gözünüze çarpmasına son verir.

Kadınlara özel boks kursları, dünyanın her yerinde son derece trend bir olay haline geldi. Dünyaca ünlü mankenlerden tutun da aktrislere kadar birçok ünlünün fitness’ı bir kenara bırakıp boksa yöneldiğine şahit oluyoruz. Eğlenerek vücutlarının güzelliğini korumaya çalışan bu insanlar ülkemizdeki kadınlara da örnek olmaktadır.

Vücudunuzun eskisi gibi zinde ve fit olması için kadınlara özel boks kurslarımıza siz de katılabilirsiniz! İster bireysel ister sınıf ortamında, İstanbul’un nezih bir semtinden boks dersi almanız mümkün.

Boks antrenmanlarımızda hem formunuzu yakalayacak, birkaç ayda yaza hazır bir duruma geleceksiniz hem de kendinizi savunmayı öğreneceksiniz.

Hemen Kayıt Olun!

Siz de bugün hemen bir boks okuluna kayıt yaptırmak istiyorsanız, Türk Milli Takımı eski antrenörü Nafiz Başaran’ın Beşiktaş merkezdeki boks okuluna ulaşabilirsiniz.

Kadınlara boks dersi veren salonumuz bu noktada tüm beklentilerinizi karşılayacaktır.

Kadınlara boks derslerimiz hafta içi-hafta sonu, iş çıkışı saatlerinizle uyumlu biçimde planlanıyor. Tamamen size özel bir program hazırlanıyor ve sizin mutluluğunuz önceleniyor. İstanbul’un en profesyonel boks salonu olan Nafiz Başaran Boks Okulu’nda özgüveni yüksek bir yazın temellerini şimdiden atabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak, ders saatlerini ve fiyatları sormak için bize nafiz.basaran@gmail.com adresinden ve 0533 353 50 50 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Boks salonumuzun şartlarını görmek mi istiyorsunuz? Bunun için web sitemizde boks salonumuzun fotoğraflarından oluşan bir fotoğraf galerisi hazırladık. Fotoğraf galerimizi incelemek için şuraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu Al!