Modern insanın en büyük sorunu hareketsizlik

Modern insan hareketsiz yaşamaya mahkûm edildiğini dahi fark etmiyor. Çünkü hayat, teknoloji ile kolaylıklarla dolu iken bunun bize nasıl zarar verebileceğini asla düşünemezsiniz. Boks dersi alarak hayata hareket katmanın ayrıcalığını yaşamanızı, sağlık ve zindelik sahibi olmanızı öneririz. Modern yaşamın hareketsiz gündelik rutinlerinde boğularak, sağlıksız bir yaşlılık döneminin bekçisi konumunda olmanızı istemeyiz.

 

Boks dersi almak için bu spor dalında hakemlik yapmış olan, hatta federasyonda aktif görevlerde bulunmuş olan, milli antrenörlük yaparak spor kariyerinde boksun ayrı bir önemli olan hocalardan ders almanızı öneriyoruz. Nafiz Başaran boks salonları bu anlamda değerlendirmenizi önerdiğimiz alternatiflerden biri. Milli takım boks antrenörü Nafiz Başaran kadınlara boks dersi veren salonlara sahip, buralarda kadınların kendilerini nasıl savunacaklarını öğrenmeleri ve kilo kontrolü sağlamaları adına önemli çalışmalar yapılmaktadır. Günümüzde en zor olan kilo almamak ve kilo vermek, boks sayesinde daha kolay olan kilo kontrolü, sağlık güzellik kazanmanızı sağlıyor.

 

Kalıcı kilo kontrolü için düzenli spor yapmanın gerekliliğine inanmalısınız. Güzel bir yaşam, beden ağırlığınızdan memnun olduğunuz dolayısı ile aşırı kilonun yaratacağı sosyal sorunlara sahip olmadığınız bir hayat demektir. Boks dersleri ile bu hayata sahip olma şansını yakalarsınız. Boksun değerlendirilmesi gerekir düşüncesindeyiz ancak sadece kilo kontrolü için değil bu sporu profesyonel olarak yapmak için de boks salonlarında çalışmalar yapabilirsiniz. Değerlendireceğiniz boks, profesyonel sporcu lisansı alabileceğiniz şekilde önce amatör sonrasında profesyonel olarak içine girebileceğiniz bir spor.

 

Boks sporunu insanlara doğru tanıtmanın önemli olduğunu düşünüyoruz. Elbette ki boksun ticarete dökülmesine karşıyız ancak birebir ders almak isteyen sporcuların en uygun ücretlerle boks öğrenmesine imkân verme amacındayız. Kadınların, çocukların kısacası herkesin boksla ilgilenmesini öneririz. Çocuklara boks dersi alternatifi ile bu sporla tanışan çocuklar birbirinden önemli özelliklere sahip olurlar.

 

Boksu yakından tanıma şansına sahip olabilirsiniz. Deneyimli antrenörünüzle birlikte spor yapmanın sağlıklı bir yaşam sunan yönüyle tanışırsınız. Aynı zamanda antrenmanlarla sporu daha yakından tanıyabilir, boksörlerle birlikte antrenman yapma şansını yakalayabilirsiniz. Boks salonlarında boks federasyonu tarafından gerçekleştirilen müsabakaları izleme şansına da sahip olabilirsiniz.

 

Boks dersleri alarak profesyonel spor hayatınıza başlayabilirsiniz. Boks çalışmalarına katılmaya karar verdiyseniz sizleri İstanbul’da Nafiz Başaran boks salonlarına davet ediyoruz. Dilerseniz haftanın her günü, dilerseniz sadece hafta sonları veya müsait olduğunuz herhangi bir zaman için derslere başlayabilirsiniz. Haftanın ortalama 4 akşamı boks dersi tertiplenmektedir, boks çalışmaları için birebir görüşerek saat konusunu kararlaştırabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu Al!